Tikšanās ar Kārli Kazāku

Ziņa publicēta 27.11.2018
12.decembrī pulksten 12:00 aicinām uz Madonas novada bibliotēku, lai tiktos ar dziedātāju, komponistu, dziesminieku, izlokšņu pētnieku un aizrautīgu ceļotāju Kārli Kazāku.

Kārlis Kazāks plašākai Latvijas sabiedrībai atpazīstams kā muzikālās ekspedīcijas "Velomūzika" rīkotājs, latviešu valodas izlokšņu pētnieks, TV raidījumu cikla “Dzirdi balsis ar Kārli Kazāku” radītājs un vadītājs, tātad Latvijas vietu, dialektu un kultūras pazinējs.

Lai izzinātu Eiropas kultūras vēsturi un vērtības, kā arī nostiprinātu Eiropas identitātes sajūtu, jāsāk ar savas valsts vērtību izzināšanu, tāpēc noslēdzoties Eiropas Kultūras mantojuma gadam, vērsīsim uzmanību uz mūsu kultūras mantojumu, uz mūsu unikālajām vērtībām, un leposimies ar tām.

Pasākumu organizē Europe Direct informācijas centra Gulbenē Madonas informācijas punkts, kas atrodas Madonas novada bibliotēkā.