Ko teica Gaiļa kungs?

Ziņa publicēta 01.04.2019
29.martā Degumnieku bibliotēkā notika literārs pasākums Degumnieku pamatskolas 2.klases skolēniem.

Skolēni tika iepazīstināti ar bērnu grāmatu autores Inese Zanderes grāmatām, īpašu uzmanību pievēršot grāmatai “Ko teica Gaiļa kungs”. Nākot uz nodarbību bibliotēkā, bērni bija sagatavojuši savu stāstījumu par to, ko teica gaiļa kungs? Pēc iepazīšanās ar Ineses Zanderes plašo grāmatu klāstu, skolēni lasīja savus stāstus par gaiļa kungu.

Bibliotekāres izvēlētā grāmata “Ko teica Gaiļa kungs” ir ne tikai lasāma, bet tā rosina arī darboties. Skolēni izvēlējās grāmatas personāžus-aitu, cūku, zosi, gaili. Un, kad lasījuma laikā tika pieminēts, kāds no šiem dzīvniekiem, viņiem vajadzēja atveidot šā dzīvnieka balsi. Turpinājumā bērni iepazinās ar dzīvnieku valodas vārdnīciņu. Bet nākošais uzdevums bija apģērbt līgavu, līgavaini un kāzu viesus. Bibliotekāre bija sagatavojusi dzīvnieku figūras un apģērbus. Bērni izvēlējās un saģērba savas lelles.  Darbs bija radošs un interesants.

Nobeigumā kopā noskatījāmies animācijas filmas par Lupatiņiem un cienājāmies ar konfektēm no Gaiļa kunga veikala

Degumnieku bibliotēkas vadītāja Ināra Kokare