18. novembris Jumurdā

Ziņa publicēta 22.11.2022
18.novembrī Jumurdas pagasta Saieta ēkā draudzīgā, sirsnīgā kopībā svinējām mūsu Latvijas valsts 104.gadadienu. Goda vietā svinīgi staroja Latvijas valsts karogs, ar cieņu, pārliecību kopā dziedājām Latvijas valsts himnu, svētku apsveikuma runu jumurdiešiem veltīja Ērgļu apvienības pārvaldes vadītāja Elita Ūdre.

Skanīgu, sildošu koncertu sniedza Ievas Vilnītes muzikālās studijas audzēknes -Megija Picka, Elza Pundure, Kate Māliņa, Emīlija Apsīte, Kristena Picka, meitenes ar saviem priekšnesumiem aizkustināja katra pasākuma dalībnieka sirsniņu, radot dvēseliski skaistas emocijas. Bibliotekāre Agita pastāstīja par šajā gadā organizētajām aktivitātēm Jumurdas bibliotēkā, atzīmēja bibliotēkas lasītāju aktīvo iesaistīšanos Jumurdas ikdienas veidošanā. Paldies dziedošajām meitenēm, skolotājai Ievai, bērnu vecākiem. Paldies pasākuma apskaņošanas meistaram Tomam Vilnītim, paldies Inesei Koklačovai par gardo bibliotekāres kūku, paldies visiem mīļajiem līdzcilvēkiem, kuri šogad atbalstīja Jumurdas bibliotēkas aktivitātes, kopā mēs varam darīt jaukus darbus!
Pasākumu organizēja Jumurdas bibliotēka.

Agita Opincāne,
Jumurdas bibliotēkas vadītāja