Mārcienas bibliotēkā izstāde "Laimes bērni. Kokariem 100"

Ziņa publicēta 11.05.2023
Laikā, kad pašdarbnieku kolektīvi - gan dziedātāji, gan dejotāji, gan orķestru dalībnieki - cītīgi gatavojas šīs vasaras lielajam notikumam - XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem, esiet laipni aicināti uz Gulbenes novada bibliotēkas veidoto ceļojošo izstādi. Latvijas kora mūzikas tradīcijas un šobrīd jau vēsture nav iedomājama bez tādiem dižgariem kā brāļi un diriģenti Imants un Gido Kokari. Atzīmējot leģendāro kordiriģentu simtgadi (dzimuši 16.08.1921.), Gulbenes novada bibliotēka, iesaistoties novada jauniešiem, apzinājusi nepublicētos materiālus un laikabiedru atmiņu stāstus, kas raksturo diriģentu ieradumus, izturēšanos, katra savdabīgo dzīves uztveri, parādot viņu unikalitāti, kas spēja iedvesmot daudzus.

Mārcienas pagasta bibliotēkā izstāde būs apskatāma līdz maija beigām.

Ikviens interesents ir laipni aicināts aplūkot to, kā arī dalīties savos stāstos par piedalīšanos Dziesmu un deju svētkos.

Egita Kalniņa,
Mārcienas pagasta bibliotēkas vadītāja