Pasākums ģimenēm “Ko es lellei vārdā likšu?”

Ziņa publicēta 13.01.2016
Bērnība nav iedomājama bez rotaļlietām un spēlēm, kas palīdz iepazīt un izzināt pasauli, attīsta bērna komunikācijas prasmes.

Jau ceturto gadu, Madonas novada bibliotēkas bērnu literatūras nodaļa katra mēneša pēdējā ceturtdienā aicina ģimenes uz tematiskiem pasākumiem.2014. gada pasākumu temats bija folklora, 2015. gadā – Eiropa Madonā, bet šī gada aktivitātes būs par populārākajām  rotaļlietām, pamatojoties uz aptaujas “Mīļākā rotaļlieta” rezultātiem.

Ceturtdien, 28. janvārī plkst. 17:30 notiks šī gada pirmais pasākums “Ko es lellei vārdā likšu?” Piedalīsies Madonas BJC leļļu teātris “Delveri”, būs iespēja pašiem izgatavot kādu mīļlietiņu sev vai draugam.  Ja ir iespējams, tad nākot uz bibliotēku, vēlams paņemt līdzi mīļāko lelli, lai visi kopā izveidotu leļļu izstādi. Un protams, neiztikt arī bez garšīgās bibliotēkas tējas!

Nāc un piedalies!

Informāciju sagatavoja: