Lelles Šarlotes skolas 1. izlaidums!

Ziņa publicēta 27.05.2023
Šodien bibliotēkā bija liela diena - lelles Šarlotes skolas pirmais izlaidums! Liels prieks par mūsu 8 absolventiem, kas saņēma diplomus un savu personīgo bibliotēkas somu! Kopīgi noskatījāmies leļļu teātra izrādes un mielojāmies ar kliņģeri!

Lelles Šarlotes skola ir lasīšanas veicināšanas programma 3-4 gadus veciem bērniem. Tās mērķis ir aicināt bērnus ar vecākiem iepazīt daudzveidīgo bibliotēkas piedāvājumu un izzināt pasauli, kopīgi lasīt grāmatas, attīstīt fantāziju un runas prasmes rotaļīgā veidā.

Skoliņas nodarbībās kopīgi iepazināmies viens ar otru un ar savām mīļākajām rotaļlietām, atklājām plašo un aizraujošo dinozauru pasauli, un iemācījāmies, kā droši rīkoties ar ierīcēm. Paldies visiem bērniem un vecākiem par aktīvu piedalīšanos

Paldies Madonas Bērnu un jauniešu centra leļļu teātra "Delveri" aktieriem un vadītājai Dacei Caunei par aizraujošajiem priekšnesumiem!