Jaunumi no SIA “Latvijas Grāmata”

Ziņa publicēta 08.06.2018
    Ir pienākusi vasara, skolēni dodas brīvdienās un tuvojas atvaļinājumu laiks. Īstais brīdis, lai jaukā vasaras vakarā paņemtu rokās grāmatu un palasītu. Aicinu Jūs iegriezties mūsu veikalā un papildināt bibliotēku grāmatu klāstu ar jaunām grāmatām. Tikko esam saņēmuši sērijas „Mēs XX gadsimts „ jaunāko grāmatu „Skolotāji”. Mīlestības romānu cienītājus iepriecinās E L Džeimsa romāns „Tumsas dzīlēs” ( Tumsa piecdesmit nokrāsās Kristjena acīm).

Mūsu veikalā Jūs varat atrast dažādu izdevniecību jaunākās grāmatas.  Esam papildinājuši bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2018. plauktu. Ir pieejamas grāmatas arī angļu un krievu valodās.

Grāmatas bibliotēkām tiek pārdotas vairumtirdzniecības cenās, papildus piemērojot bibliotēku atlaidi.

Pasūtījumus var  veikt arī internetā vai  mūsu grāmatnīcā „Globuss” Madonā, Saules ielā 6.

Iveta Larionova

Madonas grāmatnīcas „Globuss” vadītāja