Labu labā grāmata- lasām kopā ar autoru

Ziņa publicēta 01.10.2019
Pateicoties VKKF finansiālajam atbalstam no 17. septembra līdz 2. novembrim Madonas novada bibliotēkā tiek realizēts projekts “Labu labā grāmata - lasām kopā ar autoru”. Projekta pamatideja - tiekoties ar autoriem, iepazīstināt un radīt interesi jauniešos par latviešu literatūras daudzveidību.

Projekta “Labu labā grāmata - lasām kopā ar autoru” ietvaros oktobrī plānotas vēl 2 aktivitātes, dodoties tuvāk lasītājiem ārpus Madonas novada bibliotēkas telpām:

·         3. oktobrī plkst.11:45 Praulienas pamatskolā ar Liliju Berzinsku, grāmatu ”Ziloņu dārzs’, “Pļavas pasakas”, “Skelets skapī” u.c. autori.

·         11. oktobrī plkst.12:40 Ļaudonas vidusskolā ar Agnesi Aizpurieti, grāmatu “Trakā lapsa” un “Trakā lapsa ceļo” teksta un ilustrāciju autori.

UNESCO Latvijas Nacionālās Komisijas tīkla “Stāstu bibliotēkas” aktivitāte ģimenēm “Stāsti par mums pašiem”. Tikšanās ar grāmatas “Šausmīgās pasakas” autoru Arturu Baltu pārcelta no 26. oktobra uz 2. novembri pulksten 11:00-12:30.

Ieeja bez maksas

Informāciju sagatavoja: Līga Fiļipova