Tikšanās vieta nemainīga- BIBLIOTĒKA!

Šo vasaru esam piepildījuši ar aktivitātēm brīvā dabā, Latvijas iepazīšanu un lasītprieku. Čaklākie “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” eksperti jau izlasījuši visu grāmatu kolekciju, jau aizpildītas pirmās vērtēšanas anketas. Vēl nekas nav nokavēts, vēl var pieteikties šajā aizraujošajā lasīšanas un vērtēšanas programmā.
Ziņa publicēta 13.08.2020lasīt vairāk...

Tikšanās ar ceļotājiem Laini Pērsi un Arturu Driņinu

2020. gada 12. augustā plkst. 17:00 Madonas novada bibliotēkā laipni aicinām uz tikšanos: “Iegriez pasauli kopā ar aizrautīgajiem ceļotājiem – Laini Pērsi un Arturu Driņinu”! Ja vēlaties doties neklātienes ceļojumos, gūt pozitīvu enerģiju un kūsājošu dzīvesprieku, tad izbrīvējiet sev laiku, lai pabūtu kopā ar mums trešdienas pēcpusdienā. Mūsu viesi teic, ka ir palikušas vairs tikai kādas 100 neapceļotas valstis!
Ziņa publicēta 28.07.2020lasīt vairāk...

Bibliotēkas klātienes darba atsākšana

Madonas novada bibliotēka no š.g. 19. maija vērs durvis lasītāju klātienes apmeklējumiem. (Līdz ārkārtējās situācijas beigām tā netiks atvērta sestdienās). Aicinām pievērst uzmanību tam, ka piesardzības nolūkos tiks ieviesti dažādi ierobežojumi, kas var mainīties atkarībā no situācijas.
Ziņa publicēta 15.05.2020lasīt vairāk...

Tikšanās ar ornitologu Viesturu Ķeru

Madonas novada bibliotēka sāk realizēt VKKF atbalstīto projektu "Kāpj no plaukta grāmata…", tikšanās ar bērnu grāmatu autoriem Madonas novadā. Pirmā projekta aktivitāte- tikšanās ar ornitologu Viesturu Ķeru, grāmatas "Meža meitene Maija" autoru notiks 14.augustā plkst.13:00 Jaunkalsnavā, Alunāna parkā, sadarbībā ar Kalsnavas pagasta bibliotēku
Ziņa publicēta 04.08.2020lasīt vairāk...
«« iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nākošā »»
Copyright © 2008-2020 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »