Aicinām izmantot datu bāzi «Britannica Online Library Edition»

Izmantojot 21. gadsimta tehnoloģijas, Britannica (http://www.library.eb.co.uk/) piedāvā pastāvīgi atjauninātu informāciju, atbilstoši lietotāju prasībām. Datu bāzes veidotāji sadarbojas ar vairāk kā 4000 speciālistiem, kas ir izcili savas nozares pārstāvji. Vairāk kā simts redaktori rediģē iegūtos tekstus, pārbaudot to precizitāti, valodas līmeni un stilistiku, kāda nepieciešama katrai vecuma grupai.
Ziņa publicēta 23.02.2021lasīt vairāk...

Attālinātie pakalpojumi

Lai ikvienam būtu iespējams izmantot Madonas novada bibliotēkas attālinātos pakalpojumus, aicinām reģistrēties bibliotēkā, un kļūt par tās lietotāju. Reģistrētiem bibliotēkas lietotājiem ir iespēja saņemt autorizācijas datus un izmantot datu bāzes:
Ziņa publicēta 02.02.2021lasīt vairāk...

Laimīgu 2021.gadu!

Ceļā uz panākumiem, nosacījums ir vienmēr skatīties uz priekšu! Lai jums izdodas sasniegt savu mērķi un jūsu ceļojums ir brīnišķīgs!
Ziņa publicēta 30.12.2020lasīt vairāk...

Madonas novada pašvaldības Izglītības programmu projektu konkursa projekts “Dzimtu pētniecība- izziņas piedzīvojums”

Pateicoties Madonas novada pašvaldības atbalstam Izglītības projektu konkursā ar mērķi sekmēt iedzīvotāju mūžizglītības iespējas, piedāvājot pieprasītas, aktuālas zināšanas dzimtu pētniecībā, veicinot interesi par Madonas novada dzimtu saknēm, tādējādi attīstot paaudžu sadarbību, laika periodā no 1. septembra līdz 15. novembrim, noorganizēts 12 stundu apmācību cikls „Dzimtu pētniecība”, nodrošinot tikšanās ar diviem dzimtu pētniekiem- praktiķiem – laikraksta “Brīvā Daugava” galveno redaktoru Jāni Apīni, Blaumaņa memoriālā muzeja “Braki” vadītāju Zintu Saulīti.
Ziņa publicēta 08.12.2020lasīt vairāk...