Izstāde "Ziemassvētki nāk!" Barkavas bibliotēkā

Ziemassvētku gaidīšana ir sākusies! Barkavas bibliotēka aicina gan mazus, gan lielus apskatīt Ziemassvētku figūriņu izstādi no Vijas Vorobjevas kolekcijas! Pirmsskolas un sākumskolas bērniem tiek piedāvātas radošas darbošanās tuvojošos svētku ietvaros.
Ziņa publicēta 02.12.2022lasīt vairāk...

18. novembris Jumurdā

18.novembrī Jumurdas pagasta Saieta ēkā draudzīgā, sirsnīgā kopībā svinējām mūsu Latvijas valsts 104.gadadienu. Goda vietā svinīgi staroja Latvijas valsts karogs, ar cieņu, pārliecību kopā dziedājām Latvijas valsts himnu, svētku apsveikuma runu jumurdiešiem veltīja Ērgļu apvienības pārvaldes vadītāja Elita Ūdre.
Ziņa publicēta 22.11.2022lasīt vairāk...

Izstāde "Lauku muzikanti Madonas novadā 20.gadsimtā" Ļaudonas bibliotēkā

Ļaudonas pagasta bibliotēkā apskatāma Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāde, kura pirmo reizi tik plaši iepazīstina ar Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja krājuma materiāliem par lauku muzikantiem, muzicēšanas tradīcijām, mūzikas instrumentu gatavotājiem kā vienu no nemateriālās kultūras mantojuma sastāvdaļām.
Ziņa publicēta 15.11.2022lasīt vairāk...

Māra Stiprā fotogleznu izstāde "Peonijas" Barkavas bibliotēkā

Barkavas bibliotēkā skatāma Māra Stiprā fotogleznu izstāde "Peonijas". Lai arī Māris Stiprais galvenokārt ir sporta notikumu fotogrāfs, pēdējos gados viņam īpaši tuvas kļuvušas peonijas. "Tā ir iespēja aizbēgt no ikdienas rutīnas, tvert dabas radīto skaistumu un saglabāt to fotogrāfijā mūžam", teic Māris Stiprais. Māris savos foto atspoguļo katras peonijas īpašo, neatkārtojamo, romantisko dabu.
Ziņa publicēta 11.11.2022lasīt vairāk...