Zviedru bērnu literatūras izstāde «Kur bērnam augt»

Ziņa publicēta 05.04.2018
Ar izstādi „Kur bērnam augt” Zviedru institūts vēlas iedvesmot sabiedrību uz plašāku dialogu par bērnu literatūras nozīmi un veicināt grāmatu starptautisko apriti. Rakstnieki, dzejnieki, ilustrētāji, tulkotāji, izdevniecību darbinieki, mācībspēki, bibliotekāri un pētnieki – katram ir svarīga loma šajā kopējā darbā.

Izstāde “Kur bērnam augt” aprīlī apskatāma Madonas novada bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā.

Izstādi papildina informatīvais izdevums, kas iepazīstina ar autoriem un ilustratoriem, kuru darbi iekļauti ekspozīcijā, kā arī sniedz ieskatu Zviedrijas Bērnu literatūras institūta darbībā, Astrīdas Lindgrēnas piemiņas balvas norisēs un aktuālo kontaktinformāciju par grāmatu apgādiem Zviedrijā.

“Laba literatūra dod bērnam vietu pasaulē un pasaulei – vietu bērnā,” ir teikusi Astrīda Lindgrēna.