Eiropas Savienības mājas virtuālo grupu nodarbību piedāvājums skolēniem un studentiem

Ziņa publicēta 09.04.2020
ES māja augstākās, vispārējās un profesionālās izglītības iestādēm piedāvā iepazīties ar Eiropas Savienības darbību grupu nodarbībās tiešsaistē. Programma tiek piemērota studentu vai skolēnu vecumam. Piem., studentiem un vidusskolēniem sniedzam informāciju par ES vēsturi, lēmumu pieņemšanas procesu un institūcijām, Eiropas Parlamenta un Eiropas Komisijas darbu, prakses un jauniešu projektu iespējām, kā arī Latvijas interešu pārstāvniecību ES.

Īpaši aicinām pieteikt klases, kas plāno piedalīties Eiropas eksāmenā!

Vienosimies par jums un skolēniem ērtu datumu un laiku.
Paredzēts, ka piedalās viena klase – skolēni, kuri vienlaikus visi reizē var pieslēgties nodarbībai. Nepieciešami datori vai telefoni ar interneta pieslēgumu.
Nodarbības ir bezmaksas, ilgums 40 minūtes.
Pieteikšanās, rakstot esmaja@esmaja.lv vai zvanot 67085446.


Latvija, tāpat kā visas Eiropas Savienības dalībvalstis, šobrīd saskaras ar izaicinājumiem. Mums jāpielāgojas jaunam dzīves ritmam un ikdienas paradumu maiņai. Šobrīd vairāk kā jebkad agrāk sabiedrībai ir nepieciešams runāt par Eiropas Savienības jautājumiem. Lai stiprinātu Latvijas iedzīvotāju aktīvu līdzdalību kopīgo vērtību saglabāšanā, aicinām svinēt 9. maiju – EIROPAS DIENU, izmantojot attālinātus resursus.

Eiropas eksāmens ir neatņemama Eiropas dienas tradīcija gan skolēniem (5. – 12.klase), gan pieaugušajiem. Tas ir tiešsaistes tests ar 20 jautājumiem par mums Eiropā. Šogad Eiropas eksāmens būs īpaši interesants, jo daļu jautājumu ir veidojuši skolēni paši. Eiropas eksāmens noritēs no 7. maija plkst. 8:00 līdz 9. maija plkst. 21:00 www.esmaja.lv.
Pieteikties nodarbībai
Copyright © 2008-2020 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »