Supervaroņi Vestienas bibliotēkā

Ziņa publicēta 15.11.2018
Ziemeļvalstu Literatūras nedēļā arī Vestienas pamatskolas 1.-4.klašu audzēkņi iepazinās ar Ziemeļvalstu literatūru un kultūru. 13.novembra rīts pelēkumu padzinām, aizdedzot sveces un klausoties interesanto lasījumu.

Tā kā nedēļas tēma ir Ziemeļvalstu varoņi, tad nedaudz iepazināmies arī ar citiem varoņiem, ne tikai Līsu no Rokasgrāmatas supervaroņiem. Noklausījušies skolotājas Agneses un skolasbiedrenes Kristiānas priekšā lasīšanu, bērni atzina, ka labāk būt stiprai un laipnai un, ka nedrīkst sāpināt citus cilvēkus, smejoties par viņu izskata īpatnībām. Lai iepriecinātu citus bibliotēkas apmeklētājus ar izstādi, bērni apsolīja uzzīmēt savus supervaroņus.

Informāciju iesūtīja

Jūsma Ogorodņikova