Valsts svētku nedēļa Vestienas bibliotēkā

Ziņa publicēta 16.11.2023
Latvijā daudzi novembri sauc par patriotisma mēnesi - laiku, kad svinam piederību savai Dzimtenei. Apzinoties, ka tēvzemes mīlestība sākas ar savu “pagalmu”, ar pašu jaunāko paaudzi skatījām un runājām par Vestienas pagasta ēku vēsturi, ievērojamiem cilvēkiem, skaisto dabu, arī tuvajiem svētkiem- Mārtiņdienu, Lāčplēša dienu, Latvijas dzimšanas dienu.

Māra Zālīte ir teikusi:
“Nāk rudens apgleznot Latviju,
Bet nepūlies, necenties tā,
Man viņa ir visskaistākā,
Tik un tā. “

Rudens jau savu darbu paveicis, un arī mēs centāmies attēlot savu- visskaistāko Latviju - zīmējām,  krāsojām, līmējām … Pārrunājām, ka daži  ies Lāčplēša dienas gājienā ar lāpām, bet varam varoņus pieminēt un tumšo laiku izgaismot, ieliekot logos degošas svecītes. Arī audzinātājas  tika pie atbildīga darba - sagatavoja katram bērniņam piespraužamu lentīti mūsu karoga krāsās.

Paldies PII komandai, kura arī bibliotēkas dienu darīja koši krāsainu!

Izdomā arī tu, kā  izkrāsot savu ikdienu!!!

Foto: E.Jeļisejeva, S.Sirmā, J.Ogorodņikova

Jūsma Ogorodņikova,