Vaifijs ciemosies Madonā!

Ziņa publicēta 30.01.2017
Jau 14.gadu pēc kārtas 2017.gada 7.februārī tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena (DID). Šī gada moto- “Kopā par labāku internetu!”, aicina ikvienu būt pozitīvam internetā un veidot labāku interneta vidi.

Net-Safe Latvia Drošāka interneta centrs 2016. gada oktobrī un novembrī  aicināja 1.-3. klašu skolēnus piedalīties konkursā “Mana diena internetā”.  3 dienas skolēni pierakstīja, ko viņi dara internetā- kādas mājas lapas apmeklē, kādas spēles spēlē, kuras programmas izmanto.

Konkursā piedalījās 500 skolēni no 28 Latvijas  skolām un tikai no vienas bibliotēkas- Madonas novada bibliotēkas!  Īpaši aktīvi savas darbības internetā pierakstīja Madonas pilsētas 2.vidusskolas 1.-3. klašu skolēni.

Lai personīgi pateiktu paldies aktīvākajiem un rūpīgākajiem  konkursa dalībniekiem trešdien, 2017. gada 8.februārī plkst. 12:00, Madonas novada bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā viesosies droša interneta centra draugs Vaifijs.

Aicināti visi interesenti!

Līga Fiļipova, MNB bērnu literatūras nodaļas vadītāja.

Informācija pa t. 64821926