Ar Eiropas Komisiju uzsāktas sarunas par Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānismu

Šonedēļ Latvija kā pirmā no Baltijas valstīm uzsākusi sarunas ar Eiropas Komisiju (EK) par iesniegto Atveseļošanas un noturības mehānisma (ANM) plānu. Kopumā plānotas sešas tematiskās diskusijas par katru no plāna virzieniem, kā arī vairākas augsta līmeņa sarunas, lai pārrunātu Latvijas ANM plānā paredzētās reformas un sasniedzamos rezultātus.
Ziņa publicēta 24.02.2021lasīt vairāk...

Izstāde "France eMotion"

Satiekoties fotogrāfijai un digitālajai animācijai, izstāde " France eMotion" rada vēl nebijušu pieredzi un aizved skatītājus pārsteidzošā ceļojumā, kas ļauj (no jauna) atklāt apbrīnojamo Francijas kultūras mantojuma bagātību. Četri fotogrāfi no četrām dažādiem kontinentiem (Išola Akpo no Beninas, Edu Monteiro no Brazīlijas, Deivids Skaliols no ASV un Lurdesa Segade no Spānijas) ir apceļojuši Franciju ar fotokameru rokās, lai piedāvātu jaunu skatījumu uz Francijas kultūras mantojumu!
Ziņa publicēta 19.02.2021lasīt vairāk...

Jaunākā informācija par semināriem un kursiem februārī un martā

Šobrīd ikvienam ir ērta iespēja gūt jaunas zināšanas, piedaloties profesionālās apmācībās gan tiešsaistē, gan arī neklātienē! Pēdējā laikā liels skaits interesentu izmanto iespēju celt savu kompetenci, piedaloties tiešsaistes un neklātienes apmācībās, kas dalībniekiem sniedz iespēju patstāvīgi apgūt mācību vielu, izmantojot elektroniski saņemtos materiālus, ko sagatavojuši pasniedzēji, kā arī piedaloties e-semināros video konferences formātā.
Ziņa publicēta 16.02.2021lasīt vairāk...

Latvija visus tai pieejamos Atveseļošanas un noturības plāna līdzekļus izmantos

Finanšu ministrija (FM) precizē informāciju, kas par Latvijai pieejamo Atveseļošanas un noturības plāna (ANM) finansējuma apjomu izskanēja 10.februārī, LTV Rīta Panorāmā, intervijā ar Eiropas Parlamenta (EP) deputātu Robertu Zīli: Latvija izmantos pilnībā visus tai pieejamos ANM garantētos līdzekļus – līdz pat 2 miljardiem. Savukārt ANM aizdevuma daļu, kuras summa ir līdz 2.48 miljardiem eiro, Latvija izmantos tādā gadījumā, ja aizdevumu procenti un citi nosacījumi būs izdevīgāki nekā citiem šobrīd Latvijai pieejamajiem finanšu instrumentiem.
Ziņa publicēta 16.02.2021lasīt vairāk...