Izzinošas aktivitātes “No Madonas līdz Madonai”

6.jūnijā no plkst.10.00-13.00 Skolas ielā 12, Madonas novada bibliotēka, Europe Direct informācijas centra Gulbenē Madonas informācijas punkta informatīvā telts piedāvās piedalīties izzinošās aktivitātēs “No Madonas līdz Madonai”. Pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs pārbaudīt savu erudīciju ģeogrāfijā, literatūrā, mūzikā, folklorā un mākslā- ar ES saistītos jautājumos.
Ziņa publicēta 28.05.2020lasīt vairāk...

VARAM: Ieguldījumi atkritumu saimniecībā veicinās bioloģiski noārdāmo atkritumu lietderīgu pārstrādi un tālākizmantošanu

Otrdien, 26.maijā Ministru kabinets ir atbalstījis Eiropas Savienības (ES) fondu investīcijas bioloģiski noārdāmo atkritumu (BNA) pārstrādes attīstībai. Noteikumu projektā* paredzētā finansējuma pārdale sekmēs atkritumu pārstrādes sistēmas pilnveidi Latvijā, ļaujot ievērojami samazināt sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonos apglabājamo mājsaimniecību radīto BNA daudzumu.**
Ziņa publicēta 27.05.2020lasīt vairāk...

IZM: Covid-19 seku mazināšanai prioritārās izglītības jomas saņems 25,7 miljonus eiro ES fondu finansējuma

Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma pārstrukturēšanas ietvaros, kas izstrādāta balstoties uz Eiropas Komisijas (EK) sniegto iespēju elastīgi pārskatīt un pārorientēt ES fondu finansējumu Covid-19 seku mazināšanai, prioritārajiem pasākumiem izglītības jomā būs iespēja saņemt 27,5 miljonus eiro no ES fondiem. To paredz šodien, 2020. gada 19. maijā, valdībā izskatītais Finanšu ministrijas informatīvais ziņojums „Par Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda finansējuma pārdalēm un risinājumiem Covid-19 seku mazināšanai”.
Ziņa publicēta 20.05.2020lasīt vairāk...

Jau trešdien plkst. 15 psiholoģes Līgas Bernātes lekcija „Pašapziņa” – vebinārs „Sarunu skolā LAMPA”

Jau rīt, 20. maijā, no plkst. 15.00 līdz 16.30 vebinārā noskaidrosim, kas īsti ir pašapziņa, kad un kā tā sāk veidoties. Runāsim par to, cik liela nozīme pašapziņā ir attiecībām ar citiem un kādām tām jābūt. Pieskarsimies emocionālajām vajadzībām un tam, vai tās var apmierināt, pavadot laiku pie ekrāniem. Kā arī noskaidrosim, vai un cik daudz ekrāni un sociālie mediji bērniem ir vajadzīgi, un kādēļ tie mūs tā piesaista.
Ziņa publicēta 19.05.2020lasīt vairāk...

CFLA: Iespēja nodarbināto apmācībām - īstenos ES fondu projektu starptautisko biznesa pakalpojumu centru attīstībai

Biedrība „ABSL Latvia” īstenos Eiropas Savienības (ES) fondu projektu starptautisko biznesa pakalpojumu centru (SPBC) nozares attīstībai. SBPC nozare ir viena no tām ekonomiskās aktivitātes jomām, kura gadu no gada demonstrē stabilu un pilnvērtīgu pakalpojumu apjoma, finanšu apgrozījuma un nodarbināto skaita pieaugumu. Šis ir pirmais projekts, kuru īsteno SPBC nozare.
Ziņa publicēta 18.05.2020lasīt vairāk...
«« iepriekšējā 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nākošā »»
Copyright © 2008-2020 Madona. All rigts reserved. Created by GlobalPro »