Aktivitātes novembrī

Ziņa publicēta 01.11.2013
Drūmajiem un tumšajiem rudens vakariem noteikti nepieciešama kāda uzmundrinoša lasāmviela, tāpēc nāc uz bibliotēku – pie mums varēsi izvēlēties pašu interesantāko žurnālu, aizraujošāko grāmatu un saistošāko audiovizuālo materiālu!

VKKF atbalstītā projekta  „Aicinājums uz tikšanos ar latviešu autoriem” ietvaros:

• Otrdien, 5.novembrī plkst. 13:30  Bērnu literatūras nodaļā viesosies spilgtākais autors bērnu oriģinālliteratūrā Māris Rungulis.
  • Trešdien, 13.novembrī no 13:00 - 13:50  Madonas novada bibliotēkā tikšanās ar bērnu grāmatu autori, izdevēju Inesi Zanderi.
  • Otrdien, 19.novembrī 11:30 Madonas Valsts ģimnāzijā un 13:30 Vestienas pamatskolā tikšanās ar jauno, daudzsološo rakstnieci Lauru Vilku.
  • Otrdien, 26.novembrī Madonā viesosies rakstnieks, dramaturgs un literatūrzinātnieks Valdis Rūmnieks (tikšanās laiki tiks precizēti).

12. un 14. novembrī Ojāra Vācieša laiks Madonas novada bibliotēkā - bibliotekārās stundas Madonas pilsētas 1. vidusskolas skolēniem.

25.novembrī plkst. 17:00 paviesosimies Grenlandē kopā ar Juri Jātnieku.

29.novembrī plkst. 17:00 "Labestības pieskārieni" - A.Aiviekstam 70 - tikšanās ar autoru.

Konferenču zālē:

* Izstāde „Ziedonis. Gads” : Imanta Ziedoņa dzeja, Lienes Pietas fotogrāfijas.

Abonementā:

Izstādes rakstniekiem, dzejniekiem, kultūras un sabiedriskiem darbiniekiem
* „Krievu rakstniekam Ivanam Turgeņevam 195”;
* „Vēl viena brīvība” : dzejniekam Ojāram Vācietim 80;
* „Svētā zeme” : zviedru rakstniecei Selmai Lāgerlēvai 155;

Tematiskās izstādes
‍* „Uz tevi, Latvija, iet visas mūsu domas”

Uzziņu lasītavā:

Izstāžu cikls novada autoriem – šī gada jubilāriem
‍* „-Labestība rada labestību un tikai!-„ /A.Aivieksts/ : 29.novembrī Aivaram Aiviekstam – 70

Tematiskā izstāde
‍* „Kam pieder Latvijas brīvības atslēga?
‍Tautai–„ /A.Eglītis/

Eiropas Savienības informācijas lasītavā (ESIP, EDIC filiālē):

* Izstāde: „ES pilsoņu tiesības "

Bērnu literatūras nodaļā:

* Tematiska izstāde „Trīs zvaigznes karogā”;
‍* Tematiski grāmatu apskati „Iepazīsti  Nezinīti” (izcilajam krievu rakstniekam  Nikolajam Nosovam - 105); * Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļas aktivitātes