Lattelecom projektam „Pieslēdzies, Latvija!” 5 gadi

Ziņa publicēta 09.11.2013
Šogad apritējuši jau 5 gadi kopš Lattelecom bezmaksas datorapmācību projekta „Pieslēdzies, Latvija!” aizsākumiem. Šajā laika posmā apmācīti jau vairāk nekā 20000 tūkstošiem senioru, šogad vien – ap 10000 datora kursu dalībnieku visā Latvijā.

5.novembrī Latvijas Nacionālajā operā tika pasniegtas projekta „Pieslēdzies, Latvija!” piecu gadu jubilejas balvas septiņās nominācijās, godinot ne vien seniorus, kuri piedalījās datorapmācībās, bet arī aktīvākos skolotājus un pašvaldības, kas iesaistījušās digitālās plaisas mazināšanā senioriem – cilvēkiem pēc 50 gadu vecuma.

Jau iepriekš informējām, ka 2012. un 2013 .gadā Madonas novada bibliotēkā notika datorapmācības senioriem Lattelecom projekta „Pieslēdzies, Latvija” ietvaros, apmācot gandrīz 200 cilvēkus pēc 50 gadu vecuma.

Par pašaizliedzīgāko pasniedzēju nominācijā "Zelta ieguldījums" tika atzīta Praulienas pamatskolas skolotāja Māra Lilita Lapiņa, kura vadīja datorapmācības senioriem Madonas novada bibliotēkā. Balvu Mārai Lilitai Lapiņai pasniedza izglītības un zinātnes ministrs Vjačeslavs Dombrovskis.

Madonas novada bibliotēkas vārdā sveicam skolotāju ar iegūto balvu un ceram arī uz turpmāku sadarbību.

Daiga Lapiņa,
ES informācijas un uzziņu lasītavas vadītāja