Aktivitātes Madonas novada bibliotēkā februārī

Ziņa publicēta 03.02.2014
Šīs ziemas aukstākais laiks šķiet jau pārdzīvots, klāt ziemas pēdējais mēnesis – februāris  ar gada visromantiskāko dienu - Valentīndienu. Nāc uz bibliotēku, baudi mūsu piedāvātās aktivitātes un dodies neaizmirstamos grāmatu ceļojumos!

14.februārī plkst. 16:00 aicinām uz pasākumu „Iededz man sirdī vakara zvaigzni” – tikšanās ar mūziķi Hardiju Madzuli un dzejas, miniatūru stāstu grāmatu autori Ivetu Krūmiņu.

Konferenču zālē:

* Aivara Aivieksta foto un dzejas izstāde "Divi".

Abonementā:

Izstādes rakstniekiem, dzejniekiem, kultūras un sabiedriskiem darbiniekiem, kuru vārds saistās ar Madonas reģionu:
* „Vai tavs mūžs kam lieti der?” : aktierim Kārlim Sebrim 100;

Izstādes rakstniekiem, dzejniekiem, kultūras un sabiedriskiem darbiniekiem:
* „Ielas mūzika” : dzejniecei Austrai Skujiņai 105;
‍* „Ienāc manā dzejolī, nāc, nāc…” : dzejniecei Montai Kromai 95;

Tematiskā izstāde:
* „Ko stāsta zinātne”

Izstāžu cikls „Rīga – Eiropas kultūras galvaspilsēta” vēsture, arhitektūra
‍‍"Tavos pulksteņos zvanu
‍Tavos akmeņos skan"

Uzziņu lasītavā:

* Izstāde „Tā daļa Rīgas”

Eiropas Savienības informācijas lasītavā (ESIP, EDIC filiālē):

* Izstādes „Dzīves kvalitāte Eiropas Savienībā”
‍* 21.02. prezentācija par dzīves kvalitāti Eiropas Savienībā,  Eiropas Parlamenta vēlēšanām un pilsoņu tiesībām vēlēt

Bērnu literatūras nodaļā:

* Literatūras izstāde „Pasaku vecmāmiņai Margaritai Stārastei - 100”