Aicinām iepazīsties ar EK Mūžizglītības programmas projektu rezultātiem

Ziņa publicēta 07.03.2014
Madonas novada bibliotēka kā asociētais partneris piedalās projektā "Bibliotēkas – mūžizglītības rezultātu izmantotājas un izplatītājas. Atbalsts Mūžizglītības programmas rezultātu ilgtspējai".

Latvijas Nacionālā bibliotēka kopā ar piecu Eiropas valstu bibliotēkām un mūžizglītības organizācijām īsteno projektu "Bibliotēkas – mūžizglītības rezultātu izmantotājas un izplatītājas. Atbalsts Mūžizglītības programmas rezultātu ilgtspējai" (Dissemination and Exploitation via Libraries: for Success and Sustainability of LLP Results), kuru finansē EK Mūžizglītības programma.

Vēlamies pievērst jūsu uzmanību Mūžizglītības programmas projektu rezultātiem četros tematiskajos blokos:

Katrā tematiskajā sadaļā atradīsiet EK Mūžizglītības programmas projektu nosaukumus un saites uz projektu mājas lapām, kur iespējams iegūt detalizētāku informāciju par katru no projektiem, to mērķiem, partneriem un rezultātiem.

Ceram, ka atradīsiet daudz ideju un labās prakses piemēru, kurus varēsiet izmantot savā darbā.

Informāciju sagatavoja:
Marta Dziļuma