Projekts “3D- RADI LATVIJAI”

Ziņa publicēta 25.09.2018
Ar nodibinājuma “CEMEX Iespēju fonds” finansiālu atbalstu Madonas novada bibliotēkā tiek realizēts projekts “3D- RADI LATVIJAI”.

Mēs veidojam Latviju, mīlot vietu,  no kurienes nākam, ticot tam, ko darām, saglabājot sava laika kultūrvēstures liecības, iepazīstot kultūrvēsturisko mantojumu un raugoties nākotnē.

Projekta mērķis -   nodrošināt inovatīvas Latvijas valsts simtgades svinēšanas  aktivitātes atbilstoši Latvijas valsts simtgades vēstījumam ES ESMU LATVIJA, sekmējot piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, noorganizējot  3 tematiskas  radošās nodarbības ģimenēm un projekta darbu izstādi.

Projekta ietvaros iepirkti 6 Da Vinci 3D Pen komplekti.  Atraisot radošumu ģimenēs, vienlaicīgi sniedzot jaunas zināšanas- latviskie simboli, latviskā dzīvesziņa, nākotnes vīzija u.c., tiks noorganizētas 3 Latvijas simtgadei veltītas tematiskas  radošās nodarbības ģimenēm- Madonas bibliotēkā 27. septembrī, 27. oktobrī, testējot 3D pildspalvu izmantojamību un  atsauksmes noorganizējot ģimeņu darbu izstādi. Novembrī  radošā nodarbība tiks noorganizēta Ļaudonas bibliotēkā.

Turpmāk plānots 3D pildspalvu komplektus uz vienošanās pamata izsniegt  ieinteresētām pagastu bibliotēkām, par to interesējoties Madonas novada bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļā.

Madonas novada bibliotēkas direktore, projekta vadītāja I. Saulīte