Ziemeļvalstu diena Madonā

Ziņa publicēta 24.10.2018
14.novembrī plkst. 13:30 aicinām uz Madonas novada bibliotēku, lai tiktos ar žurnālisti, raidījumu veidotāju, kaislīgu ceļotāju un TV seju Martu Selecku, lai sarunātos par Ziemeļu pusi un atzīmētu Ziemeļvalstu dienu Madonā.

Marta Selecka darbojusies “Vides filmu studijā”, zināma kā Zelta Zivtiņas reklāmas seja, Latvijas jaunatklāšanas raidījuma “Te!”, raidījumu cikla “Dzintara puse”, autorraidījuma “Ziemeļu puse” “stūrētāja”, kā arī dokumentālo raidījumu cikla “LiteraTūre – ceļojums ar rakstnieku” idejas autore (kopdarbs ar Gustavu Terzenu un “VFS Films” komandu), ko LTV1 sāks demonstrēt 2019.gada sākumā.

Marta Selecka teikusi: “Man patīk meklēt un atrast savdabību vietās un cilvēkos – vērtību, kurai pati no sirds ticu un uzticos”.

Sarunas laikā noskaidrosim par Ziemeļvalstu ceļojumos gūtajām atziņām, spilgtākajiem iespaidiem, lielākajiem izaicinājumiem un ne tikai.

Šī aktivitāte tapusi “Europe Direct” projekta ietvaros, saņemot Eiropas Komisijas līdzfinansējumu.

Daiga Poča-Lapiņa

Madonas novada bibliotēkas

ES informācijas un uzziņu lasītavas vadītāja