Katram senioram savs konsultants!

Ziņa publicēta 10.03.2020
Mediju straujā attīstība maina veidu kā sabiedrība sazinās, komunicē viens ar otru, mācās un strādā. Ikdienas darbības nomaina tās pašas darbības, tikai digitālajā vidē. Viena no 21. gadsimta prasībām – būt prasmīgam digitālajā un mediju vidē, neatkarīgi no vecuma.

Lai mērķtiecīgi un prasmīgi izmantotu tehnoloģiju piedāvātās iespējas, Madonas novada bibliotēka aicina seniorus pieteikties dalībai medijpratības nodarbībā “Es varu? Varu!”. Pieci lieliski jaunieši no Madonas valsts ģimnāzijas piekrituši individuāli konsultēt seniorus par interneta lietošanu.

Pieteikšanās konsultācijai līdz 19.03. pa t.64821926. Lūgums dalībniekiem mājās sagatavot jautājumus, uz kuriem vēlaties saņemt atbildes. Sakarā ar ierobežoto vietu skaitu, neatlieciet pieteikšanos uz pēdējo dienu!

Medijpratības nodarbība notiks 2020.gada 20.martā plkst 15:00-16:30 Madonas novada bibliotēkā.

Līga Fiļipova, MNB BLN vadītāja

64821926