Aicinām izmantot datu bāzi «Britannica Online Library Edition»

Ziņa publicēta 23.02.2021
Izmantojot 21. gadsimta tehnoloģijas, Britannica (http://www.library.eb.co.uk/) piedāvā pastāvīgi atjauninātu informāciju, atbilstoši lietotāju prasībām. Datu bāzes veidotāji sadarbojas ar vairāk kā 4000 speciālistiem, kas ir izcili savas nozares pārstāvji. Vairāk kā simts redaktori rediģē iegūtos tekstus, pārbaudot to precizitāti, valodas līmeni un stilistiku, kāda nepieciešama katrai vecuma grupai.

Britannica Online Library Edition ir universāla daudznozaru enciklopēdisko publikāciju datu bāze bibliotēkām, kurā apkopota droša un uzticama informācija visām vecuma grupām –

• jauniešiem,
  • studentiem,
  • pieaugušajiem,

līdz ar to tā noderēs gan mācību, gan studiju, gan arī darba procesā, ļaujot gūt informāciju dažādās zinātņu nozarēs, un ne tikai.

Datu bāze piedāvā iespēju ne tikai atrast informāciju, bet arī pētīt – katrai tēmai tiek dots konteksts un papildus opcijas informācijas padziļinātai meklēšanai. Pieejamie resursi:

• biogrāfijas,
  • video,
  • attēli,
  • kartes,
  • klasiķu darbu pilnteksti,
  • ievērojami citāti,
  • jaunākās ziņas,
  • gada notikumu apkopojumi u.c.

Informācijas meklēšana ir ērta un lietotājam draudzīga. Informācija pieejama angļu valodā.

• jauniešiem,
  • studentiem,
  • pieaugušajiem,

• biogrāfijas,
  • video,
  • attēli,
  • kartes,
  • klasiķu darbu pilnteksti,
  • ievērojami citāti,
  • jaunākās ziņas,
  • gada notikumu apkopojumi u.c.

Pieejas PAROLI  pēc pieprasījuma, var saņemt visi Madonas novada bibliotekā reģistrētie lietotāji, interesējoties par to bibliotēkā vai pa e-pastu.