Bibliotēkas aktivitātes Madonas pilsētas svētkos

Ziņa publicēta 24.05.2022
Pilsētas svētku ietvaros norisināsies dažādas aktivitātes un pasākumi:

Sākot no 1. līdz 5. jūnijam norisināsies bibliotēkas organizētā literārā orientēšanās spēle "Rakstnieku ielas Madonā  - 2".

Savukārt 3. un 4. jūnija programmā paredzētas šādas aktivitātes:

3. jūnijā:

• 10:30 bibliotēkas zaļajā zonā notiks Nacionālo “Skaļās lasīšanas” sacensību Madonas reģiona fināls. Pasākumu kuplinās PII “Kastanītis” un Praulienas pamatskolas audzēkņu priekšnesumi.
  • 13:00 Tikšanās ar rakstnieci Ingunu Baueri.

4.jūnijā:

• 10:00 – 14:00 piedāvājam dažādas aktivitātes bibliotēkas zaļajā zonā: izzinoši uzdevumi Europe Direct informatīvajā teltī, bērnu zīmējumu konkursa ”Vienoti Eiropā!” labāko darbu autoru apbalvošana, PII ”Priedīte” audzēkņu priekšnesumi.  “Āra lasītavā” būs iespējams ielūkoties unikālā vēsturisko notikumu atspoguļojumā “Madonas svētku avīzē”, radošajā darbnīcā "No veca jauns lai top!" varēs darboties ikviens interesents. Bibliotēkas telpās skatāma izstāde "Grāmatu otrā dzīve”, kā arī projekcijas uz ekrāna un sociālajos tīklos video sērijas “Madona Epizodēs” un citi materiāli no bibliotēkas krājuma. Darbosies grāmatu maiņas punkts un fotostūrītis.

Laipni aicinām ikvienu interesentu svinēt svētkus kopā ar bibliotēku!