NO BIBLIOTĒKAS VĒSTURES

Ziņa publicēta 21.06.2022
2023.gadā Madonas novada bibliotēka svinēs savu 100. jubileju! Ielūkosimies, ko raksta prese pagājušā gadsimta 90.gados un šī gadu tūkstoša sākumā!

📜“… aprīļa beigās Madonas rajona bibliotēka saņēma 11 metrus garo Nīderlandes Overijsselses provinces Bibliotēku dienesta Latvijai dāvāto humāno velti - bibliobusu.”

1995.07.08. Stars

📜“Otrdien, Madonas bibliotēkā atklāja sabiedrisko interneta pieejas punktu, kuru konkursa kārtā finansiāli atbalsta Sorosa fonds Latvijā. Interesenti bibliotēkā turpmāk par gluži simbolisku samaksu, pierakstoties rindā, varēs izmantot jebkuru programmu. Interneta lasītava – kā gadsimta notikums rajonā, pacilāti sprieda visi.”

1999.12.18 Stars

📜“Meapšaubāmi aizejošā – 2003. – gada viens no nozīmīgākajiem notikumiem gan Madonas rajonā, gan Madonas pilsētā ir jaunās bibliotēkas un muzeja krātuves būvniecība. Gandrīz pilnīgi no jauna tapušo namu īpaši svinīgā atmosfērā, piedaloties Valsts prezidentei Vairai Vīķei-Freibergai, atklāja īsi pirms Ziemassvētkiem – 22.decembrī. Jaunajai ēkai svētību deva luterāņu mācītājs Ingus Dāboliņš un katoļu priesteris Rihards Rasnacis.”

2003.12.30. Stars

📜 “10.maijā Madonas rajona bibliotēkas direktore Imelda Saulīte, Raplas apriņķa bibliotēkas direktore Oie Paaslepp un Anikšču bibliotēkas direktors Romas Kutka Madonas rajona bibliotēkas Eiropas Savienības informācijas punkta telpās, klātesot rajona padomes priekšsēdētājam Andrejam Ceļapīteram, kultūras darba organizatorei Ingai Arājai un visu minēto bibliotēku pārstāvjiem, noslēdza savstarpēju sadarbības līgumu.

2007.05.15.