Eseju konkurss „NLO vēstījums”

Ziņa publicēta 29.06.2022
Zaļajā zonā starp Mīlestības graviņu un Madonas novada bibliotēku ir nolaidies neatpazīts lidojošs objekts. Ārpuszemes civilizācijas pārstāvji pirms ierašanās ir nodevuši sava starpplanētu kuģa rasējumus māksliniekam NORBERTAM KUDIŅAM. Aicinām iesaistīties eseju konkursā un veidot kopīgu stāstu par jauno vides objektu NLO bibliotēkas pieguļošajā teritorijā.

Vides objekta autors Norberts Kudiņš atzīst, ka viņš darba simbolisko nozīmi atstāj tā vērotāja ziņā. Katrs var sajust savas asociācijas un vides objektā ieraudzīt ko savu.

“Mana darba devīze  - noticēt neparastajam, priecāties par interesanto.

Kāpēc tieši šajā vietā Madonā? Kādā nolūkā? Kādu vēstījumu NLO vēlas paust tuvās bibliotēkas kontekstā. Varbūt tiek meklēta bibliotēkā pieejamā informācija vai noteikta grāmata. Varbūt šai vietai ap NLO un bibliotēku jākļūst par tikšanos vietu laikā un telpā, par vietu vēsturiskajā pilsētas centrā, kur tikties paaudzēm, baudīt kultūrvēstures piedāvājumu, ļauties izziņas priekam.

Aicinām vides objektu uztvert kā neikdienišķo Madonas ikdienišķajā.

Nebaidīsimies būt neparasti!

Konkursa mērķis-

Veidot kopīgu stāstu par jauno vides objektu NLO bibliotēkas pieguļošajā teritorijā.

Vieta un laiks-   Madonas novada bibliotēka

no 2. jūlija (pasaules NLO diena) līdz 16.08.2022.

Dalībnieki- bērni un jaunieši, ģimenes.

Konkursa norise:

• Darbi jāiesniedz personīgi Madonas novada bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā vai elektroniski liga.filipova@madona.lv norādot savu kontaktinformāciju.
  • Iesniegtā darba apjoms -  ne vairāk kā viena A4 formāta lapa.
  • Darbus vērtēs Madonas novada bibliotēkas, Madonas novada pašvaldības pārstāvju žūrija.
  • Tiks vērtēts: NLO vēstījums - ideja, konteksts, rosinājumi.
  • Oriģinālāko darbu autori tiks apbalvoti.
  • Piedaloties konkursā dalībnieki atļauj savus darbus izmantot Madonas un Madonas novada bibliotēkas publicitātei.

Konkursa nolikums:

Plašāka informācija pa t. 64821926 vai liga.filipova@madona.lv