Noslēgusies projekta “Sarunas par vērtībām un literatūru Madonas novada bibliotēkā” realizācija

Ziņa publicēta 15.07.2022
Vakar noslēdzās Valsts kultūrkapitāla fonda finansiāli atbalstītā projekta “Sarunas par vērtībām un literatūru Madonas novada bibliotēkā” realizācija.

No aprīļa līdz jūlijam apmeklētājiem ir bijusi iespēja tikties ar iemīļotiem un novērtētiem latviešu autoriem:

• aprīlī Madonas Valsts ģimnāzijas vecāko klašu skolēniem notika tikšanās ar rakstnieku Jāni Joņevu, grāmatas ‘Tīģeri” autoru.
  • Madonas pilsētas vidusskolas jaunāko klašu skolēni 22.aprīlī tikās ar dzejnieku Martu Pujātu, dzejoļu krājuma “Ej un ej” autoru.
  • jūnijā Madonas novada bibliotēkas apmeklētāji tika aicināti uz tikšanos ar Ingunu Baueri, kuras grāmatu klāstu papildinājusi nesen iznākusī “Doroteja. Izredzētā”.
  • Savukārt, vakar, 14.jūlijā ikviens interesents varēja sastapties ar romāna “Kalendārs mani sauc” autoru, aktieri, dramaturgu un režisoru Andri Kalnozolu

Paldies Valsts kultūrkapitāla fondam par finansiālo atbalstu!

Paldies autoriem par iespēju ierasties Madonā un bagātināt madoniešu un Madonas viesu ikdienu!

Paldies ikvienam pasākuma apmeklētājam par dzīvu iesaisti projekta aktivitātēs!