Seminārs Madonas un Varakļānu novadu pašvaldību bibliotēku darbiniekiem

Ziņa publicēta 08.02.2023
Šodien Madonas novada bibliotēkā aizritēja seminārs Madonas un Varakļānu novadu pašvaldību bibliotēku darbiniekiem.

Semināra pirmajā daļā tika pārspriestas nozares darba aktualitātes, seminārā piedalījās arī Madonas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Zigfrīds Gora.

Uz semināra otro daļu pievienoties tika aicināts ikviens interesents:

• Pie mums viesojās Europe Direct centra Gulbenē darbiniece Indra Logina, lai iesaistītos radoši izglītojošā nodarbībā “Eiropa tuvplānā”. Nodarbības laikā klātesošie uzzināja par Europe Direct centru darbību, piedāvātajiem pakalpojumiem, organizētajām aktivitātēm, par Eiropas vērtībām un 2023.gada aktualitātēm, kā arī dažādajiem informācijas resursiem un aktuālajiem projektu konkursiem.
  • Tikāmies ar grāmatas "Austris" autoriem Arturu Baltu un Valdi Lancmani, ielūkojoties grāmatas sižetā un gūstot plašu ieskatu Latvijas vēsturē.

Paldies visiem semināra dalībniekam!