Konkurss "Bibliotēkas džingls"

Ziņa publicēta 03.03.2023
Aicinām iesaistīties Madonas novada bibliotēkas organizētajā konkursā "Bibliotēkas džingls", sacerot īsu mūzikas skaņu un teksta apvienojumu, ko lietot kā Madonas novada bibliotēkas atpazīšanas zīmi pasākumos, prezentācijās, virtuālajās izstādēs, audioierakstos utt.

Madonas novada bibliotēkas konkursa
“Bibliotēkas džingls”

NOLIKUMS

1. Konkursa mērķis un ideja: Sacerēt džinglu - īsu mūzikas skaņu un teksta apvienojumu, ko lietot kā Madonas novada bibliotēkas atpazīšanas zīmi pasākumos, prezentācijās, virtuālajās izstādēs, audioierakstos utt.
  2. Konkursu izsludina un rīko: Madonas novada bibliotēka.
  3. Nosacījumi konkursa darbam:
    • Džingla temats – cieši saistīts ar Madonas novada bibliotēku, lasīšanu, grāmatām;
    • Konkursā jāiesniedz jauns, paša radīts, līdz šim nepubliskots džingls;
    • Džingla garums – ne vairāk kā 45 sekundes.
  4. Konkursa dalībnieki: jebkurš interesents, interesentu grupas.
  5. Darbu iesniegšana: MP3 formāts, nosūtot uz e-pastu biblioteka@madona.lv, norādot:
    • Džingla autoru/autorus;
    • Kontakttālruni.
  6. Konkursa norises laiks:gada 3.marts līdz 31.maijs.
  7. Konkursa darbu izvērtēšana un rezultātu paziņošana:
    • Konkursa darbus vērtēs žūrija 10 cilvēku sastāvā;
    • Konkursa darbi tiks vērtēti aizklāti, neatklājot vērtētājiem autora/autoru vārdu/vārdus,
    • Konkursa rezultāti tiks paziņoti 2.jūnijā.
  8. Dalībnieku apbalvošana: balvas saņem pirmo 3 vietu ieguvēji.
  9. Papildus informācija:
    • Iesniedzot darbu konkursam, dalībnieki konkursa organizatoriem nodod tiesības izmantot konkursa darbus un publicēt tos bez papildus atlīdzības;
    • Visi konkursa dalībnieku iesniegtie darbi paliek konkursa organizatoru īpašumā un var tikt izmantoti bibliotēkas publicitātei;
    • Ja rodas neskaidrības par šī nolikuma noteikumu interpretāciju, skaidrojumu sniedz konkursa organizatori.

Pielikumi:
Konkursa nolikums PDF.