Gūstot pieredzi izbraukuma seminārā

Ziņa publicēta 20.06.2023
16. jūnijā Madonas un Varakļānu novadu pašvaldību un skolu bibliotēku darbinieki devās ikgadējā pieredzes apmaiņas braucienā. Apskatītas, iepazītas, pozitīvas emocijas gūtas un iedvesma jaunam darba cēlienam smelta:

Ulbrokas bibliotēkā, kur apbrīnas vērtas ir jaunās bibliotēkas telpas un bibliotēkas lasītavā izvietotā novadniekam Pēterim Brūverim veltītā ekspozīcija.

Imanta Ziedoņa muzejā Murjāņos, kas šogad apmeklētājus iepazīstina un pārsteidz ar Ziedoņa deviņdesmitgadei veltīto muzeja programmu.

Anšlava Eglīša ekspozīcijā Inciemā, kur aplūkota izglītojoša un izzinoša  programma – “Anšlavs Eglītis. No Inciema līdz Holivudai”.

Siguldas novada bibliotēkā sarunas un pieredzes apmaiņas stāsti ar kolēģiem. Un izstādes “Ieskats Dziesmu svētku vēsturē” atklāšana un tikšanās ar izstādes autoru Robertu Kulpi.

Katras šīs vietas neaprakstāmo pievilcību rada cilvēki, kas tajās darbojas un cilvēki, par kuriem šīs vietas stāsta.
Paldies par viesmīlību!

Egita Kalniņa