Stiprāki garā un stiprāki darbos

Ziņa publicēta 03.11.2023
Ar aizraujošu “Publiskās uzstāšanās dienu” 1.novembrī noslēgusies projekta "Stipri garā, stipri darbos" realizācija.

Publiskās uzstāšanās dienā kopā ar Mg. paed., teātra pedagogu Ligitu Smildziņu apguvām efektīvu komunikāciju ilgtspējīgai sadarbībai – prasmi uzstāties, publiski runāt, sevi pasniegt publikas priekšā, stresa pārvarēšanu, prasmi pielāgoties, saprasties, improvizēt.

Projekta ietvaros 27.septembrī notika “Iedvesmojošās dienas” nodarbības. Iedvesmojošās dienas aktivitātes vadīja sabiedrisko attiecību speciāliste, komunikācijas, harizmas un iedvesmas trenere Ieva Adamss, sniedzot ieskatu gan iestādes zīmola veidošanā, gan sabiedrisko attiecību jomā, personiskā tēla veidošanā, trenējot harizmu un iedvesmojot tālākam darbam. Lektores prezentācija tika ilustrēta ar spilgtiem piemēriem no pasaulē atpazīstamiem cilvēkiem, uzņēmējiem un zīmoliem, kā arī no savas personiskās pieredzes.

Projekta rezultātā attīstītas un pilnveidotas prasmes un iemaņas savstarpējā komunikācijā komandas darba organizācijā, iegūtas jaunas zināšanas par iedvesmas un radošuma attīstīšanu, publisko uzstāšanos, pasākumu režiju, paplašinot un uzlabojot turpmākā darba un kultūras iestāžu sadarbības iespējas, veicinot kvalitatīva un daudzveidīga kultūras piedāvājuma radīšanu sabiedrībai Vidzemes vēsturiskajā zemē.

Nozīmīgākais faktors - attīstījusies sadarbība starp 5 novadu pašvaldību - Madonas, Alūksnes, Gulbenes, Valmieras un Varakļānu novadu kultūras nozarēm - bibliotēkām, kultūras namiem un muzejiem turpmākajiem kopprojektiem, balstoties uz jauniegūtajām zināšanām.

Aktivitāti atbalsta VKKF mērķprogramma “Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma” un Vidzemes plānošanas reģions.

Daiga Poča-Lapiņa

Madonas novada bibliotēkas direktores vietniece

Publiskās uzstāšanās dienā kopā ar Mg. paed., teātra pedagogu Ligitu Smildziņu