Ēnu diena bibliotēkā

Ziņa publicēta 04.04.2024
4. aprīlī Madonas novada bibliotēkā viesojas 3 ēnas: Enija, Evija un Lūkass. Kā atzīst jaunieši, šī diena ir bijusi ļoti interesanta, lai gan sākumā likās, ka darbs bibliotēkā ir garlaicīgs. Jaunieši iepazinās ar visām bibliotēkas telpām, ikdienā veicamajiem bibliotekāru darbiem.

Secinājumi: darbs bibliotēkā nemaz nav garlaicīgs, bibliotēku darbiniekiem ļoti daudz un dažādas  jomas jāpārzin ikdienas darba veikšanā. Interesanti bija reģistrēt jaunos žurnālus, meklēt jaunākās grāmatas interneta resursos, saņemt lasītāja karti.  Jaunieši uzzināja par jaunām mājas lapām, kur atrast informāciju, kas palīdzēs nākotnē skolas darbu veikšanā. Interesanti bija atrast, ko rakstīja preses izdevumos tieši jauniešu dzimšanas dienā.