Naksnīgie Anikšči

Ziņa publicēta 02.07.2012
No 2. līdz 20.jūlijam Madonas novada bibliotēkas Konferenču zālē aplūkojama fotogrāfiju izstāde „Naksnīgie Anikšči”.

Izstādē apkopotas 40 sešu autoru fotogrāfijas, tajā skaitā, triju Madonas novada fotogrāfu – Agra Veckalniņa, Laimoņa Semberga un Kārļa Kumsāra un triju lietuviešu fotogrāfu – Alfredas Motiejūnas, Tadas Motiejūnas un Aloyzas Janušis veikumi.

Fotogrāfu skatījums uz Anikščiem caur objektīvu ir ļoti dažāds – vienam aktuālākas šķitušas sīkas nianses, otram gaismēnu spēle, bet citam -  mākslinieciskais un kompozicionālais aptvērums.

Papildus informācijai:

2008.gada jūlijā, Anikšču pilsētas svētku ietvaros tika atklāta Agra Veckalniņa, Laimoņa Semberga un Kārļa Kumsāra veidotā fotoizstāde „Naksnīgā fotogrāfija", kas tapusi ES projekta ietvaros. Divas naktis pēc kārtas fotogrāfiem bija jādodas Anikšču ielās un pēc brīvas izvēles jāfotografē naksnīgie Anikšči.

Nāciet uz bibliotēku un pilnīgi bez maksas izbaudiet pastaigu pa naksnīgajām Anikšču ielām!