20.septembrī izmaiņas bibliotēkas darba laikā!

Ziņa publicēta 18.09.2012
20.septembrī ikviens interesents laipni aicināts iesaistīties Dzejas dienu aktivitātēs Madonas novada bibliotēkas lasītavā un pievienoties braucienā pa Dzejas pieturām.

Dzejas dienu programmu iespējams aplūkot ŠEIT.

20.septembrī bibliotēka no plkst. 13:00 - 18:00 būs slēgta, taču bibliotēkas apmeklētāji laipni aicināti doties uz Dzejas pieturām.

Dzejas pieturas - A. Eglīša dzejas lasījumi M. Druvas projekta „ A. Eglīša dzejas svētki ” Latvijas skatuves runas konkursa vidusskolēniem uzvarētāju un dalībnieku sniegumā:
  • 14:00 - 1. Dzejas pietura - A. Eglīša dzejas lasījumi  - Parka kalnā Madonā (lietus gadījumā MNB)
  • 14:40 - 2. Dzejas pietura Saieta laukumā (lietus gadījumā Saieta namā)
  • 15:30 - 3. Dzejas pietura Lazdonas pagasta bibliotēkā
  • 16:30 - 4. Dzejas pietura Ļaudonā - A. Eglīša atdusas vietā (lietus gadījumā A. Eglīša Ļaudonas vidusskolā),  ziedu sveicieni dzejniekam
* Par transportu uz Dzejas pieturām interesēties Madonas novada bibliotēkas Abonementā (t.: 64821268, e-pasts: biblioteka@madona.lv).