Zīmējumu un fotogrāfiju konkurss „Mans mīlulis”

Ziņa publicēta 27.09.2012
Madonas novada bibliotēka izsludina zīmējumu un fotogrāfiju konkursu, kas veltīts pasaules dzīvnieku aizsardzības dienai 4.oktobrī „Mans mīlulis”, kurā rosinām iesaistīties pirmsskolas vecuma bērnus un 1.-4. klašu skolēnus.

Konkursa mērķis ir aktualizēt nepieciešamību būt atbildīgiem ‘par tiem, ko esi pieradinājis”, rosināt vērīgāk ielūkoties mājdzīvnieku ikdienā u.c.

Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā 3 zīmējumus (A3 vai A4 formātā) vai 1-3 fotogrāfijas.

Darbi no 1.-20. oktobrim jāiesniedz Madonas novada bibliotēkas bērnu literatūras nodaļā, norādot vārdu, uzvārdu, telefona numuru, skolu un klasi.

Konkursa nolikums pieejams ŠEIT.

Plašāka informācija pa tālruni 64821926 vai elektroniski: ligafili@inbox.lv, bibliotēka@madona.lv.