Aktivitātes decembrī

Ziņa publicēta 01.12.2012
Gada pēdējais mēnesis – decembris – mūsu lasītājiem un apmeklētājiem solās būt aizraujošs un dažādām aktivitātēm piesātināts. Kopīgi sagatavosimies Ziemassvētkiem, uzzināsim ko jaunu par savu mīluļu – suņu – kopšanu un dresēšanu, kā arī katrs individuāli ceļosim grāmatu pasaulē – decembrī jauno grāmatu klāsts būs īpaši plašs.

4. decembrī plkst. 17.00 būs lieliska iespēja tikties ar kinoloģi Ingūnu Tihomirovu, kura  strādā, apmāca suņus, to māca darīt arī citiem. Tikšanās reizē runāsim par saskarsmi, sadarbību, attiecībām ar suni.

1., 8. un 15.decembrī (sestdienās) no plkst. 10:00-12:00 Madonas novada bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa aicina bērnus, vecākus un vecvecākus, kā arī visus ieinteresētos, lai kopīgi sagatavotos Ziemassvētkiem. Nodarbībās darināsim Ziemassvētku rotājumus, gatavosim apsveikumus un mācīsimies noformēt dāvanas. Arī paši mazākie atradīs kādu tīkamu  nodarbi kopā ar bibliotēkas Rūķiem.

Konferenču zālē:

* No 1.decembra apskatāma Madonas mākslinieku darbu izstāde „Balts un pūkains”.

Abonementā:

Izstādes:
* „Literatūrzinātniecei, folkloristei, exprezidentei Vairai Vīķei-Freibergai 75”
* „Rakstniekam Andrejam Upītim 135”
* „Rakstniecei, esejistei Zentai Mauriņai 115”
* „Dzejniekam Jānim Ziemeļniekam 115”

Tematiskā izstāde
* „Ziemsvētku gaisma”

Uzziņu lasītavā:

Izstāžu cikls novada autoriem – šī gada jubilāriem:
* „Pēterim Jurciņam 17.decembrī būtu 80”
* „Andrim Priedītim 24.decembrī būtu 70”

Tematiskā izstāde:
* „Svinēsim dienu
Kad sauli kā zvanu
Saulgrieži augstāk
Pie debesīm vilks /L.Brīdaka/”

Bērnu literatūras nodaļā

* Grāmatu izstāde „Gaidām svētkus”;
* 1., 8. un 15.decembrī(sestdienās)no plkst. 10:00-12:00darbosiesRūķu darbnīcas

Eiropas Savienības informācijas lasītavā (ESIP, EDIC filiālē):

* Izstāde: „Ziemassvētku receptes”.