Grāmatu lasīšanas veicināšanas programmā piedalās rekordliels bibliotēku skaits

Ziņa publicēta 21.01.2013
Ar panākumiem pagājuša gada beigās un šā gada sākumā īstenota lasīšanas veicināšanas programma „Bērnu un jauniešu žūrija”, kurā iesaistījās 576 bibliotēkas un vairāk nekā 17 tūkstoši jauno lasītāju. Tās īstenošanu nodrošināja Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centra lasīšanas veicināšanas programmai paredzētais valsts finansējums 50 000 latu apjomā. Kultūras ministrijas (KM) piešķirtā valsts finansējuma mērķis, veicinot grāmatu lasīšanu, vienlaikus stiprināt nacionālo identitāti un sabiedrības saliedētību.

Programma tiek īstenota atbilstoši Nacionālās identitātes, pilsoniskās sabiedrības un sabiedrības integrācijas politikas pamatnostādnēm 2012. – 2018. gadam.

Plašāka informācija: Lasīšanas veicināšanas programmā piedalās rekordliels bibliotēku skaits  18.01.2013

Lolita Rūsiņa
Kultūras ministrijas sabiedrisko attiecību speciāliste
Lolita.Rusina@km.gov.lv