„Bitītes un Taurenīši ciemojas bibliotēkā!”

Ziņa publicēta 04.02.2013
Latvijai nākotnē būs nepieciešami izglītoti un inteliģenti cilvēki. Šis uzdevums paveicams   tikai ar visas sabiedrības sistemātisku un mērķtiecīgu darbu jau no agras bērnības  rosinot bērnus izzināt, iepazīt  un iemīlēt daudzveidīgo grāmatu pasauli.

PII „Kastanītis” bērni un audzinātājas jau daudzus gadus  piedalās VKKF lasīšanas veicināšanas mērķprogrammā „Bērnu žūrija”.  Šogad grāmatas lasīja un vērtēja 27 „Bitīšu” un  „Taurenīšu” bērni.

Par ikvienu godprātīgi padarītu darbiņu pienākas atalgojums. 31.janvāra rīta, bērni devās uz Madonas novada bibliotēku, lai aizpildītu „Bērnu žūrijas-2012” grāmatu vērtēšanas anketas un saņemtu apliecinājumus par dalību valstiskā projektā. Katram lasīšanas ekspertam tika izsniegta īpašā atšķirības zīme- aproce, kas simbolizē  piederību Latvijas lasītāju saimei.

Paldies bērniem un audzinātājām par izturību lasīšanas maratonā 2012.!

Līga Fiļipova
Bērnu literatūras nodaļas vadītāja