Eiropas dienai veltīts vebinārs

Ziņa publicēta 07.05.2020
Piemērojoties apstākļiem, arī Europe Direct informācijas centra Gulbenē Madonas informācijas punkta organizētās aktivitātes mainās - Eiropas dienai veltītais seminārs pārtapis par Eiropas dienai veltīto vebināru tiešsaistes platformā "Zoom", kas notiks 13.maijā. Vebināra mērķauditorija: Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novadu kultūras darbinieki.

Vebināra programmā:

10.00 – 10.05  Vebināra atklāšana

Imelda Saulīte, Madonas novada bibliotēkas direktore

10.05 - 10.20   Šodienas izaicinājumi pašvaldībās

Agris Lungevičs, Madonas novada  domes priekšsēdētājs

10.20 - 10.40   “Eiropas izaicinājumi” – atziņas no Eiropas Savienības informācijas sniedzēju foruma

Dacīte Tomiņa, MNB galvenā bibliotekāre

10.40 – 11.00  Fakts vai viltojums

Līga Fiļipova, MNB Bērnu literatūras nodaļas vadītāja

11.00 – 11.20  Izaicinājumi žurnālistikā, tūrismā, kultūrā krīzes un pēckrīzes laikā

Zigmunds Bekmanis, LA žurnālists

11.20 – 11.40 Dzīves kvalitātes saglabāšanas izaicinājumi krīzes situācijā

Inese Varlamova, psiholoģe

11.40 - 11.55   Bibliotekāra ētikas kodekss

Daiga Puķīte, MNB galvenā bibliotekāre – metodiķe

11.55 – 12.00   Vebināra noslēgums

Lai piedalītos vebinārā, lūgums pieteikties, aizpildot reģistrācijas formu līdz 13. maija rītam: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0pduioqTwpHtNNIn-ltMhsK9bz0Sf2e-XS

‌Vebināru organizē Europe Direct informācijas centra Gulbenē Madonas informācijas punkts, sadarbībā ar Madonas novada bibliotēku un  Latvijas Bibliotekāru biedrību.