Izlozēti konkursa uzvarētāji

Ziņa publicēta 21.12.2023
Gada nogalē Europe Direct Gulbenē Facebook lapā organizējām konkursiņu, lai atskatītos uz aizvadīto gadu. Esam priecīgi par 4 veiksminiekiem no Madonas novada!

Ja visu aizpildījāt pareizi, atbildei bija jāparādās šādai: Paldies par kopā aizvadīto gadu un uz tikšanos nākošā - mēs turpināsim informēt jūs! 🥳

Izlozējām 3 pareizo atbilžu autorus (no 17 iesūtītajiem) , kā arī 3 (no 23), kuri dalījās ar ierakstu!

Pareizo atbilžu autori, kuri saņems balvas:
🥳Daina Ozoliņa
🥳Da Ce
🥳Jūsma Ogorodņikova

Speciālās balvas, kuri dalījās ar ierakstu, saņems:
🥳Daina Baltā
🥳Jumurdas bibliotēka
🥳Linda Vagule

Izlozi veica projekta Europe Direct Gulbenē vadītāja, Gulbenes novada bibliotēkas direktore Sabīne Jefimova, Europe Direct Gulbenē centra apmeklētājs Rihards un Gulbenes novada bibliotēkas īpašais viesis Tuta! 🙂 Izlozes procesu iespējams noskatīties Europe Direct Gulbenē Facebook lapā.

Balvas jūs gaidīs 🎁:
🥳 Europe Direct centrā, Gulbenes novada bibliotēkas 1.stāvā O.Kalpaka 60A, Gulbenē;
🥳 Veiksminiekiem no Madonas novada - Europe Direct Gulbenē pakalpojumu sniegšanas vietā Madonā, Madonas novada bibliotēkā, Skolas ielā 12, Madonā.

Ar katru balvu ieguvēju sazināsimies arī personīgi!

🌠Visiem drošu, izzinošu, jaunām iespējām un atklājumiem pilnu Jauno gadu!🌠