Lasītāju grāmatu plaukts Stalīdzānu bibliotēkā

Ziņa publicēta 16.12.2013
Gaismas pils izsludinātā akcija „Tautas grāmatu plaukts” ir uzrunājusi  Stalīdzānu iedzīvotājus . Lai gan grāmatas netiek dāvinātas Gaismas pilij, šī akcija ir rosinājusi cilvēkiem atbalstīt savu vietējo bibliotēku un grāmatas dāvināt tai. Lielu pienesumu ir devusi bibliotēkas lasītāja Ināra Pīterniece, kuras ģimene Stalīdzānu bibliotēkai ir dāvinājusi 20 jaunas daiļliteratūras grāmatas.

Arī iepriekš bibliotēkas lasītāji ir dāvinājuši grāmatas savai bibliotēkai. Grāmatu plauktu ir papildinājušas  Dagmāras Ūdres un Andreja Lazdiņa dāvātās grāmatas. Stalīdzānu bibliotēkā  ierasta prakse ir, ka daudzus žurnālus, kā „Privātā dzīve”, ‘’Kas jauns”, „Ievas stāsti”, „Mājas viesis”, kurus abonē privātie abonenti, cilvēki pēc to izlasīšanas atnes  uz bibliotēku.

Dacīte Tomiņa,
Stalīdzānu bibliotēkas vadītāja