Es - grāmatu eksperts

Ziņa publicēta 17.02.2014
10. februārī Bērnu žūrijas grāmatu ekspertiem svētki - ir apkopoti rezultāti un  uzzinām, kuras grāmatas ir laureātes. 1.-2. klašu grupā - Kur ņemt vienu lāča apkampienu, 3.-4. klašu grupā – Klapatu Penija, 5.-7. klašu grupā - Debesu vanags.

Pasākuma laikā skolēni rakstīja vēstules grāmatu varoņiem, autoriem, saviem draugiem. Un kā katra vēstule, arī šīs vēstules bija „jāsūta” adresātam. No vēstulēm tika veidotas lidmašīnas un „lidinātas”, lai katra atrastu savu adresātu. Bērni katrs saņēma vienu vēstuli un lasīja vēlējumu.

Lai lasītu grāmatas ir jāpazīst burti. Pasākuma dalībniekiem bija dots uzdevums: sadalīties komandās, un savstarpēji nerunājot, sastāties alfabēta secībā, pēc vārda pirmā burta, vienam aiz otra. Uzvarēja tā komanda, kura uzdevumu veic pirmā. Vēl viens uzdevums - krāsot zīmējumus no sērijas „Krāsainā bibliotēka”.

Noslēgumā bērni saņēma nelietas balviņas. Bija arī svētku kliņģeris un sula.

‍Rita Moroza,
‍Barkavas bibliotēkas vadītāja