Barkavas un Stalīdzānu bibliotēku organizētā tikšanās

Ziņa publicēta 30.04.2014
28.aprīlī pulksten 18.00 Barkavas kultūras namā notika tikšanās ar Jaunā Rīgas teātra aktrisi, režisori Ingu Tropu. Plašākam cilvēku lokam, un īpaši lauku cilvēkiem, aktrise ir pazīstama no televīzijas seriāla „Ugunsgrēks”, kur viņa atveido Ieviņas lomu.

Jaunā aktrise pastāstīja par filmēšanos seriālā, par atveidotajām lomām Jaunajā Rīgas teātrī, kā arī par savu režisores darbu.  Savs bērns ir licis pievērsties bērniem veltītām izrādēm. Un tā ir tapušas izrādes  bērniem „Ūdens”, „Kā saule gadījās”, „Baltā grāmata”.

Tikšanās laikā uzdevām jautājumus aktrisei un pēc viņas stāstījuma sapratām, ka viņa ir vienkāršs  un patiess dabas bērns, kurš nebaidās sekot savam sapnim, kļūt par mākslai tuvu cilvēku, un kurš gūst baudījumu  no savu mērķu  piepildījuma.

Ar šo jauko tikšanos noslēdzām bibliotēku nedēļas aktivitātes savās bibliotēkās!

R.Moroza, D.Tomiņa
bibliotēku vadītājas