Sezonas aktivitāšu noslēguma pasākums Degumnieku bibliotēkā

Ziņa publicēta 30.05.2014
"Lasot - pavasaris ātrāk atnāks!" - ar tādu devīzi Degumnieku bibliotēkā skolēni - Bibliotēkas draugi darbojās visu ziemu.

Laika periodā no februāra līdz maijam bērniem bija iespēja piedalīties dažādos konkursos (par M.Stārasti, Olimpiskajām spēlēm, par ziemas sporta veidiem, Eiropas Savienību), meklēt materiālus par putniem un dzejoļus par pavasari.

‍Noslēdzot sezonu, 29.maijā visi čaklie darboņi - viņi ir 8 - sanāca bibliotēkā, lai kopā  atcerētos interesantākos brīžus, lai izvērtētu, cik no rudenī iecerētā ir piepildījies, lai piedalītos zibakcijā.

‍Tika novērtēti arī čaklākie lasītāji. Visvairāk otrajā mācību pusgadā grāmatas izlasījusi 5.klases skolniece Megija. Viņas kontā 38 grāmatas, Jānim - 22, Inesei un Lindai pa 13. Visi aktīvisti saņēma balvas.

‍Lai vasara būtu koša un interesanta, kopā veidojām krāsainus  pūķus, kas mūsu sapņus cels augšup.

‍Ināra Kokare,
‍Degumnieku bibliotēkas vadītāja