Nedēļas garumā pasākumi paredzēti arī PII „Brīnumdārzs” visām grupiņām

Ziņa publicēta 24.04.2015
23.aprīlī Ļaudonas pagasta bibliotēkā ciemojās paši mazākie – Zaķu grupas bērni (1-3 g.v.). Kopīgi apskatījām izstādi „Zudusī pasaule”, uzzinājām pašu svarīgāko par dinozauriem, no jaunās grāmatas paklausījāmies putnu dziesmas – mēģinājām atpazīt pazīstamākos putnus. Bērni mēģināja atrast dinozauru iztrūkstošo daļu (divdaļīgās puzles) – ar audzinātāju palīdzību uzdevums tika veiksmīgi izpildīts, par ko bērni saņēma veicināšanas balviņas.

24.aprīlī ciemos bija Rūķu grupas bērni. Tāpat kā pērējiem bērniem - bija vienkāršots stāsts par dinozauriem, cītīga grāmatu apskate, radoša darbošanās, filmiņu skatīšanās, putnu dziesmu klausīšanās.

Ciemos sagaidīta arī Kaķu grupa (lielākie bērni).

Savukārt visa mēneša garumā ikvienam bibliotēkas apmeklētājam ir iespēja apskatīt izstādi „Zudusī pasaule”, kas veidota sadarbība ar Madonas novada bibliotēkas Bērnu un jauniešu literatūras nodaļu, kā arī bērni var piedalīties radošajās darbnīcās - likt puzles, zīmēt, krāsot un spēlēt dažādas tematiskas spēles, ko bērni arī labprāt dara.

Ieva Skuške,
‌Ļaudonas pagasta bibliotēkas vadītāja