Ziemeļvalstu bibliotēku nedēļa Vestienas bibliotēkā

Ziņa publicēta 10.11.2015
Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļa ir projekts, kurš Ziemeļvalstīs norisinās jau 19. reizi, Latvijā - 18. reizi, bet Vestienas bibliotēka šādā pasākumā iesaistījās tikai trešo reizi.

Pirmdiena, 9. novembris, bija  lielā lasīšanas diena arī Vestienas pamatskolas 1.-4. klašu audzēkņiem. Šogad Ziemeļvalstu Bibliotēku nedēļas tēma ir Draudzība Ziemeļos, tāpēc arī mēs tikšanos iesākām ar draudzīgu našķēšanos. Tumsu kliedējām, katras klases pārstāvim aizdedzot sveci un, pateicoties dramatiskā kolektīva dalībnieces Ievas Reines lasījumam, iztēlē aizceļojām Trilles un Lēnas piedzīvojumos. Bērni ar sajūsmu uztvēra faktu, ka arī viņi piedalās neoficiāla pasaules rekorda uzstādīšanā  viena fragmenta kopā lasīšanā dažādās valodās vienlaicīgi vairāk nekā 2000 bibliotēkās. Noslēgumā bērni dalījās pārdomās  par lasīto grāmatas fragmentu un arī par saviem draugiem.

Ilgas Sabitovas foto.
Informāciju iesūtīja: