Vestienas bibliotēkā vasaras košums ziemas baltumā

Ziņa publicēta 18.01.2017
16. janvāra pēcpusdiena Vestienas bibliotēkā atnāca ar kuplu ciemiņu pulku, kuri bija ieradušies uz Ņinas Elsiņas somu izstādi.

Šajā laikā, kad daudzi čīkst un vaid par negācijām, ir patiess prieks, ka Vestienas pagastā ir tik radoši cilvēki kā Ņina. Fascinējošs ir tas dzīvesprieks, kas staro no viņas. Nav jau vienmēr ikdiena tik viegla kā gribētos, bet Ņina uzšuj jaunu blūzīti, saver krelles, rada jaunu gleznu un izrotā dzīvi krāšņiem dzīpariem. Bibliotēkā līdz 16. februārim visi varēs aplūkot kā, no gandrīz nekā, tapuši krāšņi iepirkumu maisiņi. Protams, nepieciešams audums, rotājumi, bet galvenais ir tas, ka Ņina ar sirdi un dvēseli ir tajā  ko dara. Lai mums visiem izdodas gūt prieku ikdienā un starot to citiem tā, kā to dara Ņina Elsiņa.

‌ Informāciju sagatavoja

Jūsma Ogorodņikova,