Skolēnu tikšanās ar grāmatu Degumnieku bibliotēkā “Atnāca viena grāmata, Pieklauvēja pie manas sirds un lūdza: - Izlasi!”

Ziņa publicēta 01.03.2017
Degumnieku bibliotēkā 27.janvārī notika pasākums ar 2.un 4.klases skolēniem. Jaunajā gadā nolēmām pievērsties vairām tieši grāmatu lasīšanai, par pamatu ņemot Bērnu žūrijas grāmatas. Bērni iepazinās ar Bērnu žūrijas darbu Latvijas bibliotēkās, uzzināja, kādas grāmatas tiek ieteiktas izlasīt katrai vecuma grupai.

Tāpēc izlasīto grāmatu ražai skolēniem tika izsniegti groziņi, kuros jāliek āboli. Tā būs viņu izlasīto grāmatu raža.

Pasākuma gaitā, lai labāk iepazītu arī pēc ārējām pazīmēm lasāmās grāmatas, bija jāatrisina krustvārdu mīkla. Noskaidrojām, ka grāmatas ir jāsaudzē, lapas nedrīkst ielocīt, tāpēc nepieciešama GRĀMATZĪME. Visi bērni ar lielu aizrautību gatavoja katrs savai grāmatai grāmatzīmi.

Bibliotēkas vadītāja: Ināra Kokare