Lasītāju tikšanās Degumnieku bibliotēkā "Lasīšana – tas ir prieks, Bibliotēkā neviens nav lieks!"

Ziņa publicēta 01.03.2017
17.februārī Degumnieku bibliotēkā notika lasītāju tikšanās. Tas bija bibliotēkas paldies visiem čaklajiem lasītājiem. Izvērtējām aizvadītā gada veiksmes un neveiksmes. Godinājām čaklākos grāmatu un žurnālu lasītājus 2016.gadā. Lasītāji iepazinās ar lasītākajām 2016.gada grāmatām Latvijas bibliotēkās. Pie kafijas tases dalījāmies pārdomās par grāmatām, rakstniekiem un lasīšanu.

Ciemiņiem bija sagādāts arī pārsteigums -  Degumnieku pamatskolas skolēni iepriecināja visus ar jauku teatralizētu uzvedumu “Putnu biedēkļa Ziemassvētki”. Bērni bija īsti aktieri, jo uzvedumā netrūka ne dziesmu, ne deju. Paldies viņiem un skolotājai!

Lasītājiem tika sagādāta īpaša tikšanās ar grāmatu – tas bija  “Aklais randiņš”.

Bibliotēkas vadītāja: Ināra Kokare